Mecze szkoleniowe młodzików i orlików.

W miniony weekend zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Topór Aleksandrowice rozegrali w hali Ośrodka Sportowo Rekreacyjnego w Zabierzowie dwa mecze szkoleniowe. W piątek grupa z rocznika 2004/05 rywalizowała z Wisłą Rząska. W niedzielę rocznik 2005 - 2008 z AP Kmita Zabierzów. Nasi młodzi zawodnicy mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności na tle rówieśników z innych klubów z Gminy Zabierzów. Oba sprawdziany wypadły pozytywnie. Widzimy postęp zarówno pod względem rozwoju sprawności fizycznej i umiejętności piłkarskich u zawodników, którzy systematycznie biorą udział w zajęciach treningowych - relacjonują trenerzy szkółki. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie klubu i za sportową postawę w obu spotkaniach. Podziękowania również dla rodziców za pomoc w organizacji transportu.